Samsun'dan durmadı kamerayı kötü bir şey yaptım

Admin

Administrator
Staff member
esprilerin şeyinden bağlantısını çok böyle geri döneceğim Neyse şu son bir kaç dakikamız kaldı zaten oralarda görüntüsüz olabilir Ne diyorsun şey olarak memnunum bayağı susun oturmuş iyi bir fren var ama mesaj iPhone da kullanılabilecek Plus da var bazıları onu tercih ediyor Cango biraz daha baterizm suyu ile beraber gelen kafada yazılmış daha fazlasını sunuyor Ama sen de belli kalıplara zorluyor Bence bu iyi bir şey Herkes kafasına göre şey yapmasın Abi çok temel şeyleri kafana göre yapınca işin en iyi yapım yöntemlerini kaçırmış

olursun Dolayısıyla Bu tarz bu Mümkün Mertebe standardı edeni kullanmakta zarar var Allah'tan sonra rahat durmuyor Yani bir şeylerle oynamam lazım sürekli inşallah İyi de böyle oynuyor niye bozmayız Geçen hafta mikrofonu taktığım yer Fethi gidip getiriyordu Bu sefer de şey taktın kamerayı taktım Biraz ve çok gevşemiş Nasıl olduysa Bendeki paket çeşitliliği Cango da vardır aslında ben daha çok beğeniyorum Akın onu söyleyin Çünkü daha hazır bir şey sunuyor sana şey olarak olarak ama o da iyi yani şey karşılaştım performans

birbirinin aynıdır bengo biraz daha önde çıkıyor ama onu şeydi yerleştiriyor Güler adam aynı özellikleri ağlamadan karşılaştırır San Tabii ki daha hızlı çıkacaktır falan şeklinde Ben daha çok beğeniyorum daha hazır ekosistemi daha güzel daha fazla şey bulabiliyorsun Aydın biraz daha hard core develop sürücüler tarafından destekleniyor ani İkisi de tercih edilebilir Ne demişler 4 defa tren geleceği aydınlatıldı Bence aydınlık Bence aydınlık fırlatır ne kadar zaten ben Cevat Türkçe biliyorum zaten bayağı bir şey yapabilirim yaptığım

uygulamaların %90 9'unun performansı gayet güzel yani akıcı oluyor ekran takılma donma bilmem ne olmuyor en büyük avantajı da işte ben daha hızlı çalışıyorum falan vesaire diyor ama dart birini falan öğrenmen gerekiyor Şu anda çok farklı Ben zaten biliyorum dünyadaki pek çok insanda rahatsız falan biliyor ben onu ve masa üstünde de kullanacağım gerçek Twitter'da masaüstüne falan kullanılacak diyor yani öğrenmek isterim ama projede hemen kullananin bilmiyorum ama geleceği aydınlık Çünkü hakkında Google desteği var şeyleri