iyidir yani bir şeyi unuttuk birazcık onu ve şöyle bir

Admin

Administrator
Staff member
şey günümüzde belki ekranlar aynı Yorgunluk Yani bir 8 saat 80 dakika ya da baksan yine göz kuruluğu olacak o yüzden gözyaşı damlası almaya çalışın 20 dakikada bir 20 metre öteye 20 saniye bakan 20 kuralı 20.20 bunu yapmaya çalışın göz kuruluğu için bu Okey ama bir de zihinsel olarak istiyorum alıyorum ki yanımda arkadaşlarım var benim senin dediğin gibi o bir şeyi açıyor bir anda multiplayer oyun oynuyor Mak istemiş limitin varsa ölürsün hastane hastane ölmek diye bir şey var gerçekten ona da uğraşmak istemiyor vücut

Bey'in her zaman bütün ormanlarda homeostaz dediğimiz bir dengede kalmak ister O yüzden işte ilk yaptığında bir şey ilk okuduğunda müthiş fazla alıyorsun sonra gitgide azalıyor normalleşiyor böyle olmak zorunda yani bu sistem olmasa mı diyelim Hani overload oluyorsun O yüzden bir şey yapıyorsun o çocuk Şimdi sadece müzik dinlediğinde onu kesmeyecek için öteki o da yetmeyecek öteki işte Diyar bir süre sonra da diğer çok yaygınlaştı Belki de normal değil bir yer olsun bunu burada bizim insan olarak belli bir yaştan sonra

işte kendimizin koymamız lazım mesaj şeyi farkettim radyo tiyatrosu dinlerken çok daha fazla alıyorum çünkü benim Hayal gücüm hayal gücü çalışıyor şimdi bu ileride Aslında birazcık Twitch deki elle tutulur yararlı şey bence bir tanesi bu çünkü Pepee oynadı zaman tamam bir insan yüzü vardır Harita var bir şey var ama ben bir kanal gördüm haritayı kendileri çizmişler müzikleri kendileri bekle demişler karakterleri kendileri yaratmışlar doğru falan var yani Ve bunu terapisi oynanıyor müthiş bir şey çünkü dinleyen yüzlerce binlerce kişi izliyor o