hadi bilemediniz iki kere de anlayın konuları yeterli

Admin

Administrator
Staff member
netflix'ten açın İngilizce veya işte YouTube'dan videosu var altyazılarını da açılır anlamaya çalışıyorum Türkçe Türkçeyi takılmıyorum onları da girecekmiş geçen bölümlerde söylemiştir Öyle insanlar var 7 bölüm yeni sezon Fransız ederim Almanca ve bir yerden sonra anlamaya başladım diyor adam komik eğlenceli ipleri bile anlayanlar var demiş Vallahi hintlilerle başım benim dertte bizim mobil uygulamaları geliştiren Grup bazıları çok güzel konuşuyor bu fotoğraftan öyle Zoom üzerinden falan Mobile çevirenler konuşuyorsun bazıları çok

güzel konuşuyor çok anlıyorsun bazılarının çok ciddi aksanı ve hızlı konuşuyorlar Erhan'ın Aman mümkün değil Adam bir şeyler söylüyor ama anlamıyorum yani o yüzden tekrar lütfen bilmem ne falan şeklinde işleri ilerletmeye çalışıyorum im telefonumuz şey çok uygun İngilizce İngilizce konuşması ne bileyim İspanyol görürseniz iplerin falan çok bayağı bayağı Yani benim konuştuğum İngilizce konuşup da şey yaptığım insanlar ne güzel konuşurum ne kadar ücret falan dediler Ben kendimden çok şüphe ederken Ulan ne biçim

saçmalıyorum falan dersen çünkü Tabii ki şey olmuyor kafandaki ile çıkan görevli duymuyor aklımda senin bambaşka Türkçedeki rahatlığıyla bambaşka cümleler kurmak var ama önümüze de söyledim dizide penso gibi bir şey oluyor Yani o başlık gitti oluyor Dolayısıyla ona çok takılmayacak diye Yapacak bir şey yok o zamanlar her şeyi tecrübeyi 50'lik de gelişen bir şey gelmiyor bazen kelime gelmiyor yani ne yapacaksın şimdi hatırlayamadım ingiltere gittiğimde programı Hüseyin hayatının en komik İngilizce konuşması olmuş Ben

yapmayacağım da canlı yayın yapacak Bildiğim kadarıyla Yarın eğer dedim Yarın akşam söyledim Japon cerahat öğreniliyor demiş japoncanın dil yapısının bize benzediğini söylerler ben bilmiyorum Bir ara bakmıştım ama bayağı Almanca öğrendim doğru imzadan ne yapıyorum orada açıyorum Almanca bütün de 5 dakikanı ayıracak bayağı bayağı bir yerden sonra 5 dakika yetmemeye başladı Çünkü eskiden şeyde tekrar etmeni istiyor Senin Ama o zamana kadar baya kelimeler çıkıyor nce sana neyin ne olduğunu anlatmaya başlıyor