dinleyen türüç izleyicisi Hayal etmeyi öğreniyor bir

Admin

Administrator
Staff member
roman yazdığı zaman bir gün hikaye yazdığı zaman o yüzden onu tavsiye edelim birazcık Ford kentlere bu aralar Hani bir ekrandan kalktıktan sonra ses Bir Hayal gücünün şeyler yapmaya çalıştığını Vallahi öyle bir şey var ki normalde yapmak zorunda kaldık Çünkü benim gibi şişman adam görüyorsun görecek hadi Görmek istediğim de abla yok hani zaman yeniyor bizi bazı konularda denemiyorsun görüntülü yapmaya başladık Bugün ilk anlamı ile geleneksel haliyle Podcast çoğu birazcık işte Takvim takvimi artırmak gerekiyor uyaranı

arttırmak gerekiyor şeye de geride düşmüyor Yani bugün işten yazı yazıyorduk ses olduğu görüldü oldu bunu yine şeye döndüremez artık yazı çağına döndüremez böyle gerçekçi değil ama ve bit yeniği söyleyeyim bir püf noktası o sistem o kadar adaptive sistem ki gitti elimden o gitti çıktıktan sonra Yine aynı tepkiyi Yani diyeceğim şu ki bir süre Aslında kendini zorluyorsun sabah almıyorsun Ama daha sonra onun adını almaya tekrar geri dönebiliyor Sun öyle de Bir artısı olur sistemi Yani hem yukarı aşağı çalışıyor iyi çünkü devamlı gitmek zor ve

imkansız bir şey bir yerden sonra da güzel o zaman ama arada bolalar vermekti lazım ya da ya da değiştirmek lazım Yani bir süre bırakınca O tekrar normale dönüyor denge dönüyor o zaman müzikten de ben de oraya doğru Bütün bunları söylüyorum ama video istediğim kadar kitap okumuyorum yani Doğruya doğru Hepimiz böyle dinliyorum Çok seviyorum Gerçi de hani baktığımız zaman bunları Cidden yapmıyor Çünkü çocuğa da yani sen o tabletten interaktif bir şey yapacaksın şunu yapacaksın Ağa kitap oku kitap çok önemli bana biraz şey geliyor o yüzden içi boş geliyor neden önemli olduğunu anlatmak lazım Bak sen o izlediğin şey senin değil ama kitapta Senin hayal ettiğin bir şey farklı ikisi farklı elle yazmak gibi araştırmalar buluyor ki kalem klavyeden keskindir diye cidden yazdığın şeyi hatırlamıyorsun klavye ile ya da telefonla el yazısı ile yazma senin elinden geçiyor senin dokunuşu var Manipüle ediyorsun Ne oluyor direkt olarak daha fazla akılda kalıyor doğru doğru daha organik oluyor artık ne de kağıda koyma