baktım ya paket yöneticisi falan ya Çok başarısız

Admin

Administrator
Staff member
geldi yani bu buradan beklemezdim açıkçası böyle aynı belli klasörlere koyman gerekiyor falan paketleri gitti de şimdi bilmem ne falan getiriyorlar ama yani Nasıl böyle bir en çok Yazım konusunda girdik bakalım 380 kişi bayağı yazılıma meraklı ya bilimcilerin hepsi 450 görmüştük bir 10-15 kişiye kaydettim ses var görüntü dondu şayet kamerayla oynadığım için öyle oldu Can ne yapıyor Can ben de bilmiyorum Teknosa Gökhan beraber çalışmaya başladı işte arkadaşlar isterseniz yavaştan kapatalım Haftaya gene konuşuruz Madem ilginiz var

lan kabasın demiş Melike Evet arkadaşlar Çevrenizde paylaşın 384 100 kişileri 500 600 800 RR çıkaralım Gerçi devletlerin programı binleri geçiyor her zaman da teknolojiye daha çok meraklı insanlar Dream League rın yeni sistemi yormayan ne önerirsin vallahi Hiç fikrim yok yani o kadar uzun zamandır Can okula giderken Okul devam et oğlum gündemi diye Program yaparsan daha fazla gelirdim işte yani Bir de o gündeme eklersek arkadaşlar herhalde intiharlık noktaya geliriz 7 90 TL diyelim Bu çok güzel bu herhalde o böyle olmaz

yarın Burada işi Farkeder bir sürü şeyi içeriyor Eskiden hızlı abonelik parası ödüyordum Ama onun yanında sana ne geliyordu hızlı sevkiyat ya da işte ücretsiz sevkiyat falan gibi avantajlar geliyordu Sonra onun kapsamı genişledi Bir de bir ama sonunda netflix gibi video izle çıktı o da Prime oldu şimdi başlığı altında çok şey var tek bir şey almıyorsun Bir de daha çok daha fazlası da onun için de abone oluyorsun ya kalanlara abonelik ücreti araştıracağım yerim bitir iç karalı var Bu arada hesabı var ama Şimdi arkadaşlar var diyor ki hani

şimdiden parasını çıkarttı düşünmüyor ortalamanın üzerinde kabul edilen işler genelde Hani onlara erişe bildikleri için Kimisi de ona değdi diyor çünkü miktarını 1 dolar olunca 778 lira olunca ona değdi diyor Evet bir gelişme bir ilginç bir yarışma Beklenmeyen bir gelişme Amazon bir şey diyorsun ki ya ne kadar Kargo yazacak şimdi 25 lira yazacak Çünkü şöyle Hani firmaların indirimleri falan oluyor Yoksa öyle bir ara ben sana bir paket yollarsam İstanbul için 25 minibüs Hani özel kargo firmasında Aras Yurtiçi falan 25 milim Hani bir paket