büyürse falan üzerine doğru gidiyor dediğim gibi

Admin

Administrator
Staff member
düşünüyorsun bazı şeylere almıyorsun hani ya kargosuna değmeyecek falan diyorsun Tabii ki etkili olacaktır Hani istersen adam bir tane kurşun kalemi bile sipariş vermeye başlar Ama orada Tabii şu da var Kargo hizmetleri fiyatı kadar hizmeti ile de sınıfta kalıyor Acaba nasıl bir çözüm düşünüyor geliştiriliyor Çünkü şu anda mesela benim alışveriş firmalarına Bir Sitemim Şikayetim sipariş sürecinde çoğu firmada hangi kargo ile geleceği hiç belirtilmiyor bazılarını da siparişi verdikten sonra görünüyor Ama şöyle bir şey var Kargo

firmalarının başarısız semt semt değişiyor Hani her firma başka yerde güçlü şubeden şubeye değişiyor Daha doğrusu mesela öyle firma var ki ben o firmanın o firma ile gönderileceğini değilsen o siparişi vermem çünkü bu bölgede sorunlu oturmak ya da farklı bir Kargo Firması da bu bölgede çok başarılar ve o zaman da sipariş verme ihtimali artıyor en baştan bilmek isterim aslında çok iyi olur Ama öyle bir şey yok öyle bir alışveriş sitesi yok ya yaz Satın alma aşamasında Artık kredi kartını falan girmişken gösteriyor ya hiç göstermiyor bilmiyorum

ama zonun bu ücretsiz kargo Dağı'nı kim taşıyacak bölge bölge başka firmalar mı şimdi Amazon'da da şöyle bir şey var ben alışveriş etmiyorsun ki genelde başka firmalardan Onun altında iş yapan firmalardan alışveriş ediyorsun hani ama sonunda değişik bir yapısı var artık Türkiye'de hepsiburada'da bu şeye dönüştü geçtiğimiz yıllarda mantığa dönüştüm Dolayısıyla hani amam indirim indirim ücretsiz kargo hepsi güzel de galiba kısmının üzerine biraz daha Çalışsak hepsijet gibi ama onu da kendi kargosu var ama şimdi adını unuttum onun haiz

olduğu her yerde var mı Çünkü o hepsiburada'nın şeyin İstanbul diye biliyorum istenmeyen SMS ler için son tarih 1 Aralık Levent abi hadi bakalım bu Ama bunun işte bir süresi varmış O da 1 Aralık'ta doluyormuş o sürede olduğu zaman artık diyorlar ki bu devreye giriyor ve kesin olarak bu iş bitiyor ama tabii şey var senin daha önce verdiğin olaylar geçecek geç bir Sibel'le oraya kadar geçerli ama onay vermediklerini artık gözükmeyecek miş Ne diyeyim şimdi senin telefonuna gelen Seni rahatsız eden mesajlarım bir kısmı Evet