İspanyolcada ve Almancada hava durumları yok

Admin

Administrator
Staff member
İngilizceye de öyle başlayabilir size güzel bir uygulama Hem onu da haşlayıp hem şeyle başladı dizilerle başlayıp gerçekten yaparsınız yani Avustralya'da Bepanten demiştim eczacının anlaması 10 dakika sürdü bir yazılışı dahili telefonu birazcık başörtü olur anlamıyorum dedim yazarak hemen şey yapacaksın demek tüm yabancı ülkelerde isimleri de farklı olabilir Teknoseyir macerasında hiç karamsarlığa kapıldığın oldu mu Ne gülücük Karamsarlık yani karamsarlığa kapılma devam ettik ama işlere beni istediğimiz büyüklükte olması

ortada zaten o yüzden hadi benim yetmedi çocuklar falan da olunca Onlar büyüyor edebileceğin seviyesine ulaştığını gördüm içinde mesaili bir işe sürekli sabah akşam gittiğinde iyice çok istemesem de katıldım ama onu da iyi yanlarını görerek Hani Farklı farklı insanlarla farklı tecrübeler ediliyorsun istediğin maaşı alabilir ihale geliyorsun falan biraz yorucu oluyor gelmen Teknosa evde bırakmak istemediğim için biraz ekstra çaba gerektiriyor yazılım içinde şey sıkıntısı var arkadaşlar kendini geliştirmek zorunda Sen de ben şu dili öğrendim

artık Tamamdır diyemiyorsun Çünkü sürekli geçiyor üniversite O yüzden de biraz anlamsız temelleri öğretmek anlamında anlamıyorum da bir itirazım yok falan atıyorum öğrenip Ben üniversiteden çıkacağım o kadar diyemiyorsun Çünkü yeni yeni güncellemeler gelirse biraz yanlış örnek olduk Çok kötü etti ama Faceden öncesinden çok farklı Şu an acaba benim bildiğim Lütfen öyle yani Öyle yani 5 sene öncesine göre her şey çok hızlı değişmiş sonunda üniversiteden mezun olduktan birkaç sene sonra bak belki o yanlış şeyler biraz farklı

olacak tamamen yok olacak seviyorum da o yüzden yani yazılımda biraz O dert var sürekli kendini geliştirmen lazım ingilizce bilmekte o bakımdan avantajlı çocukların başka sorular var mı İngilizce ve Almanca dışındaki zaman ayırmaya gerek yok ilet kaşıntılar İngilizce biliyorum bir şekilde anlaşırız biliyorsun yani bazı ülkeler tamperli Bazı insanlar da sorun yaşar mı edebilirsiniz canlı mı canım şu anda Can kullanıyor olarak ben geç giden gelmeme rağmen falan bilmeme rağmen bizim arkadaşlar bizim arkadaşlar şey kullandığı için