çok iyi geliştiricilerin değiştirilerek sağladığı araçlar

Admin

Administrator
Staff member
falan çok iyi getirden falan daha iyi biraz fazla karmaşık kaldı topalla şey kurup sokakta tanımadığın İnsanların senin tanıması garip bir ilginç olaylar oluyor mu da garip başladı garip geliyor tabi o anda Abi merhaba diye çünkü o kişi seni bayağı iyi tanıyor ve sana her gün her hafta ekrandan gördüğü için Bayağı samimi davranıyor ama senin için öğreniyorsun hemen Merhaba nasılsın falan başta garip geliyor ama bir süre sonra alışıyorsun Ben ilginç olanlar dolu Hiç beklemediğin yerde ne bileyim istedim Bahoz da kasiyer senin tanıdığın çıkıyor Bir

lokantaya gidiyorsun garson abi sizi izliyoruz falan diye geliyor bir öpücük bazen işte sürpriz o bakımdan güzel şeyler yaşanıyor ya keyifli işim ama fazlası olsa sen çok tanıyor olsak Ne bileyim böyle bir Cem Yılmaz vesaire falan gibi onları Düşünmek bile istemiyorum kim bilir neler çekiyorlar Yani bu tanınırlığını fazlası da başa bela yani arkadaşlar bakalım başka neler topladı dil var Bak Ferhat gel var mesela çok ilgimi çekiyor çok dövüyorlar Hatta bakabilirsiniz geleceğin diyorlar bazı şeyleri Çünkü Microsoft'un geliştirdiği yamaların hata giderim dedin

çok uykusu bellek hataları iyiymiş ve Adana Aras Bulut sesiniz olarak engellediği için işletim sisteminin bayağı temellerini rastla geçirmeye başladı yönünde haberler okurum belki günün birinde toptan rast üzerinden çalışan bir şey olacak o zaman başka Zaten onun destekleyeceğim mobilde vardır destekleyenler arasında Ya bak mobilde Android için bowling iyi demişler Go Android için ne alaka ya Anlam veremedim çünkü değil mi o'da iyi zaten resmi Go mu diye İnternette sürekli şey görürsünüz doğru görürsünüz rast biraz yokuş yapıyor

insanı o belleği Yönetmeyi zorunlu hale getirdikleri için öğrenmesi zor bazı şeyleri kafaya vurmak için gerektiriyor ama sonrasında bir kere onu öğrendikten sonra geliştirdim uygulamanın hata vermesi neredeyse mümkün değil diyorlar seni döküman Yazmaya bile zorluyor Yani aslında o best rock sistemden yapılması gereken iyi şeylerin hepsini sana zorla yaptırarak ortaya yaparken çok zor şeyler çıkıyor uğraştırıyor ama ortaya çıkan şey çok güzel oluyor Go biraz daha hızlı çözüm golota biraz eksikler gördüm benimkiler de